Son Eklenenler
Ana Sayfa / Minsk Rusça Kursu / Belarus Eğitim

Belarus Eğitim

Belarus Eğitim

Belarus Eğitim
Belarus Eğitim

Son yıllarda ülkemizde popüler olan dillerin başında Rusça gelmektedir. Rusya ile olan ticari ilişkilerin giderek artması, bu popülaritede etkili olmuştur. Ülkemizde birçok firma, Rus firmalar ile ticari faaliyetlerde bulunmaktadır. Bu da Rusça bilen personel talebini artırmıştır.

Ülkemizde verilen Rusça dil eğitimleri, anadili Rusça olan bir yerde alınan eğitime göre çok daha alt seviyelerdedir. Ayrıca eğitim ücreti de çok yüksektir. Bu nedenle siz değerli öğrencilerimizin kariyer planlamalarına yardımcı olmak amacı ile Belarus Eğitim programlarını düzenliyoruz. Beyaz Rusya yani Belarus’ta anadil olarak Rusça konuşuluyor olması aldığınız eğitimin kalitesini artıracaktır.

Belarus Eğitim Programları

Rusça dilini bilmek, kariyerinize büyük bir katkı sağlayacak ve rakipleriniz arasında sizleri öne çıkartacaktır. Deneyimli ekibimiz ile sizlere özel olarak hazırladığımız eğitim programları sayesinde kaliteli bir eğitim alarak Rusçayı yerinde öğreneceksiniz. Yabancı dil öğrenmenin zorluğunu göz önüne alarak Rusçayı en iyi ve kapsamlı bir şekilde Belarus’ta öğrenebileceğinizi düşünüyoruz. Belarus’ta anadil olarak Rusça konuşulduğu için sürekli pratik yapma şansınız da doğmaktadır. Bu da aldığınız eğitimi sürekli tekrar etmenizi ve Rusçanın aksanını da en iyi şekilde öğrenmenizi sağlar.

Rusça Bilmek Ayrıcalıktır

Eskiden İngilizce bilmek bir ayrıcalıktı. Ancak günümüzde daha popüler bir hale gelen ve Birleşmiş Milletlerin 6 resmi dilinden biri olan Rusça dilini bilmek büyük bir ayrıcalık kazandırmaktadır. Dünya’da en çok konuşulan 3 dilden biri olan Rusçayı en iyi şekilde öğrendiğiniz zaman hemen her ülkede iletişim kurma konusunda güçlük çekmezsiniz.

Günümüzün en önemli değerleri arasında sayılan Rusçayı sizlere en iyi şekilde öğretmeyi amaç edinerek Belarus’ta eğitim programları düzenliyoruz. Rakiplerinizi geride bırakmak ve kariyer hayatınıza güçlü bir avantaj ile başlamak istiyorsanız, bizi hemen arayabilirsiniz. Eğitime büyük önem verilen Belarus’ta öğrencilere de değer verilmektedir. Dünya’daki sayılı güvenilir yerlerden biri olan Belarus’un başkenti Minsk’te Rusça eğitim alarak kendinizi geliştirmeye ne dersiniz?

Anadili Rusça olan bir ülkede, Rusça konuşan eğitmenlerden alacağınız kapsamlı eğitim ile sizlerde anadiliniz seviyesinde Rusça konuşabileceksiniz. Programımız boyunca konaklama ve gidiş-dönüş seyahatleriniz tarafımızca önceden planlanmaktadır. Bizimle iletişime geçerek Belarus Rusça eğitim programlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Minsk Rusça Kursu

MİNSK RUSÇA DİL BİLGİSİ EYLEMLERDE ŞAHIS SAYI

MİNSK RUSÇA DİL BİLGİSİ EYLEMLERDE ŞAHIS SAYI Minsk Rusça Kursu; Eylemlerde şahıs, sayı ve cins …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir