Ana Sayfa / Minsk Rusça Kursu / Belarus Rusça Kursu

Belarus Rusça Kursu

Belarus Rusça Kursu

Belarus Rusça Kursu
Belarus Rusça Kursu

Minsk Rusça Kursu ile Rusçayı Yerinde Öğrenme: Beyaz Rusya Minsk doğru tercih
Yaşadığımız yüz yılda çağda; Yabancı dil artık olmazsa olmazlarımızın başında gelmektedir. Öyle ki iş hayatında karşılaştığınız insanlar sizi direk İngilizce biliyordur diye kabul ederek İngilizce bir metni okumanız için yollayabiliyor ya da yabancı bir konukla aniden tanıştırabiliyor. Bu durumda da yabancı dili (lisanı) öğrenmekten başka önümüzde başka çare kalmıyor.
Bir yabancı lisanı tam olarak öğrendim diyebilmeniz için rüyalarınızı bile o dilde görmeniz gerekir denir. Yabancı bir dilde bu aşamaya kadar gelmek ancak o dilin kendi topraklarında ; havasını solarak ; yerli halk arasına katılarak ; mümkün olduğunca maksimum oranda pratik yaparak öğrenmeyi gerektiriyor.
Kendi ülkenizde gideceğiniz kursların eğitim kalitesi ne olursa olsun sınırlı saatler haricinde kullanılmayan dil unutulmaya mahkum oluyor. Yurtdışı eğitimin en büyük avantajı; öğrenmek istediğiniz yabancı dili topraklarında ana vatanında öz yerinde imkanını sağlaması. Üniversite Bünyesinde Belarus Rusça Kursu eğitimi dersleri sonrası tüm gününüzü Rusça ile iç içe olarak şehirde gezerken; kafede otururken, marketten alışveriş yaparken; halk otobüslerinde yerli halk içinde sürekli Rusça anonslarını duyarken ; toplu taşıma kullanırken), her an her zaman her yerde dil pratiği yapıyor olduğunuz için;
Yurt Dışında Rusça öğrenmek isteyenlere Beyaz Rusya’da eğitim almanızı öneriyoruz.
Belarus Rusça Kursu ile iş rekabetinde önde olma fırsatı :
İşe alım kararlarını veren İnsan Kaynakları yöneticileri ya da şirket sahiplerinin gözünde yurt dışı deneyimi kazanmış adaylar diğer adaylara göre her zaman birkaç adım önde olur. Yurt dışı deneyimi olan kişiler, sadece işe alma sürecinde değil daha sonrasında da görev dağılımı yapılırken, görevde yükselme kararları verilirken tercih edilen kişiler arasında yer almaktadırlar. İleride çalışacağınız şirket Global bir şirketin Türkiye ofisi ise; istediğinizde diğer merkezlere geçmenizde yine daha önce yaşayacağınız bu tecrübe ile mümkün olur. Şirket içi eleman değişimlerinde şirketinizin faaliyet gösterdiği farklı bir ülkede yaşama imkanı da bulursunuz.
Örneğin; 35 Ülkede faaliyet gösteren bir Kozmetik şirketinin Türkiye şubesinde çalışıyorsunuz, ancak Belarus ; Rusya ; Ukrayna gibi ülkeleri merak ediyorsunuz ve bir süre orada yaşamanın hayallerini kuruyorsunuz. Bunun için Rusça bilmeniz şart.
Şirketinize bu isteğinizi bildirdiğiniz takdirde belirli bir süre çalıştığınız firmanı şubesi olan ülkede çalışma imkanına sahip olabiliyorsunuz.
Global Şirketlerin İnsan Kaynakların da bu değişim ile ilgili uygulama esasları yazılı olarak yer alıyor. böylece sınırları olmayan bir iş yaşamına sahip olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Minsk Rusça Kursu

MİNSK RUSÇA DİL BİLGİSİ EYLEMLERDE ŞAHIS SAYI

MİNSK RUSÇA DİL BİLGİSİ EYLEMLERDE ŞAHIS SAYI Minsk Rusça Kursu; Eylemlerde şahıs, sayı ve cins …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir