Ana Sayfa / Minsk Rusça Kursu / Minsk Rusça Dil Kursu

Minsk Rusça Dil Kursu

Minsk Rusça Dil Kursu

Minsk Rusça Dil Kursu
Minsk Rusça Dil Kursu

kaliteli bir Rusça eğitim anlayışı, bütçeye uygun bir danışmanlık hizmeti ve her daim güven veren uzmanlar desteğiyle kim dil eğitimi almak istemez ki?

Biz güler yüzü ve müşteri memnuniyetini temel prensip haline getiren bir Rusça dil kursu olarak sizlere telaffuzu çok fazla vurgulamalara dayanan Rusçayı; Beyaz Rusya’nın başkenti Minsk şehrinde öğrenme fırsatı veriyoruz.

Minsk Rusça Dil Kursu: Geleceğe güvenli adımlar için buradayız.

İyi bir gelecek kaliteli Üniversitelerde iyi bir eğitim ile başlar. Ancak bu yetmez. Günümüz iş sektöründe rakipleriniz arasından sıyrılmak istiyorsanız mümkün olduğunca sayıca bir çok yabancı dil öğrenmelisiniz.

Company Sevindik markası ile çalışan dil okulumuz sizlere; Minsk Rusça Dil Kursu adı altında ana dili Rusça olan eğitimciler eşliğinde az sayıdaki sınıflarda birebir dil eğitimi sunmakta ve bilgileri ders esnasında karşılıklı diyaloglarla pratiğe dönüştürmektedir.

Minsk Rusça Kursu ile Rusçayı ileri seviyede öğrenmek; duygu ve düşüncelerinizi bu yeni dilde etkili bir şekilde dile getirmek, seyahatleriniz esnasında yapacağınız selamlaşma, tanışma cümlelerinde ve kendinizden söz ederken; hoşlandığınız ya da hoşlanmadığınız şeylerden bahsederken zorlanmak istemiyorsanız; Minsk Rusça Dil Kursu avantajları ile çok geç kalmadan tanışmalısınız.

Siz; ana dilleri Rusça olan bir ülkede Rusça Eğitim alacak; geleceğinize en güçlü ve en güzel yatırımı kendinizden başlayarak yapacaksınız. Size uygun olan Belarus Eğitim paketlerinden birini seçtiğiniz takdirde Minsk kentinde kalacağınız yurt, bu kapsamdaki sağlık sigortası ve konaklama süresi tarafımızdan ayarlanmaktadır.

Size düşen Rusça eğitiminize odaklanmak ve Rusçayı hayatınızın ayrılmaz bir parçası haline getirmek olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Minsk Eğitim

Minsk Eğitim

Minsk Eğitim Günümüzde eğitime verilen önem arttıkça herkes kendi donanımını artırmak için farklı eğilimlere yönelmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir