Ana Sayfa / Minsk Rusça Kursu / Minsk Rusça Kursu 

Minsk Rusça Kursu 

Minsk Rusça Kursu

minsk rusça kursu
minsk rusça kursu

rus dili programları düzenlemektedir.
Şimdiye kadar dil alanında edindiğiniz tüm başarısız deneyimleri, kırgınlıklarınızı, pes etmeleri, tercih ettiğiniz dil okullarını ve kursları bir kenara bırakın.

Minsk Rusça Kursu standartların dışına çıkıyor ve Rusça öğrenme konusundaki tüm pes edişleri bir kalemde siliyor.
Kelimelere dizelerden katılmış bir incelikle dil öğrenmek.
Öğrenilmesi zahmetli dillerden biri bugün dünyanın en çok konuşulan dilleri arasında yer alan Rusça. Siz sabrınızı cebinize alın ve kapımızı çalın; biz sizlere bütçeye uygun fiyat politikası ile Rusçayı ister yurdunuzda isterseniz de ana vatanında öğrenme fırsatı sunuyoruz.

Minsk Rusça Kursu ailesi olarak neler yapıyoruz:

– Toplu ulaşım araçlarını kullanırken, geçici ev tutarken, otel rezervasyonu yaptırırken ya da yemek siparişi verirken kendi cümlelerinizi kurabilecek düzeyde sizlere asgari iletişim düzeyinde bir Rusça öğretiyoruz.
-”Ben temel iletişim becerileri kazanımı ile yetinmek istemiyorum” diyenlere, yurt dışı eğitim programları kapsamında Beyaz Rusya’nın başkenti Minsk şehrinde Rusça üzerine akademik kariyer yapma fırsatı sunuyoruz. Bu eğitim programı kapsamında dil becerinizi geliştirerek yeni arkadaşlar edinmek ve farklı şehirlere seyahat ederek farklı kültürler keşfetmek sizlerin isteğine kalıyor.

Minsk Rusça Kursu ailesini tercih ettiğiniz takdirde sadece az sayıda bireylerden oluşan sınıflarda bire bir eğitim alma fırsatını yakalamıyor, aynı zamanda da güvenilir bir çatının içerisine giriyorsunuz. Böylece master ve doktora eğitimleriniz sırasında kaliteli bir yurtta kalıyor; vize işlemleri ve öğrenci davetiyesi gibi süreçlerle uğraşmak durumunda kalmıyorsunuz.
Sizler de bu çatının birer üyesi olun, akademik kariyer basamakları önünüzde açılmaya devam etsin.

Minsk Rusça Kursu süreleri 1 aydan 12 aya kadar süren programlar olup ; öğrenci adaylarının ; istedikleri süre kadar özgürce kayıt yaptırma imkanı bulunmaktadır.
Minsk Rusça Kursu düzenlemek için anlaşmalı olduğumuz Üniversiteler :
1) Minsk Devlet Dil Bilimleri Üniversitesi.
2) Belarus Devlet Pedagoloji Üniversitesi. (Türkiye Resmi Temsilcisiyiz.)

Minsk Rusça Kursu programlarına katılmaya karar verirseniz; sadece Türkiye Resmi Temsilcilik görevini yürütmüş olduğumuz Beyaz Rusya Devlet Pedagoji Üniversitesinde 12 aylık 1 / 1 akademik sene) program bulunmakta;
12 aylık Minsk Rusça Kursu eğitimini başlatan ilk Üniversite ve Belarus Cumhuriyetinin 1914 yılında eğitim için kapılarını açmış olduğu Belarus Devlet Pedagoloji Üniversitesidir.
Üniversitemiz 8 Ekim 2015’te 101. yıl dönümünü mevcut durumda okuyan ; ve bu güne kadar binlerce vermiş olduğu mezunları ile görkemli bir tören ile kutlamıştır.
Minsk Rusça Kursu programlarımız kapsamında Üniversitemizin havuzundan masa tenisi imkanlarından da faydalanma imkanınız bulunmaktadır.
Beyaz Rusya Cumhuriyeti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Minsk Eğitim

Minsk Eğitim

Minsk Eğitim Günümüzde eğitime verilen önem arttıkça herkes kendi donanımını artırmak için farklı eğilimlere yönelmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir