Son Eklenenler
Ana Sayfa / Minsk Turu / Minsk Turu

Minsk Turu

Minsk Turu

Minsk Turu
Minsk Turu

Minsk Turu. Beyaz Rusya.
Keşfedilecek yeri çok; üstelik vize yok.
Minsk; merkezi durumu ve turistlere karşı sıcak yaklaşımı Kuzey Avrupayı keşfetmek için iyi bir başlangıç noktası. bir çok turist ilk önce canlı bir sanat hayatının ve müzikle dolu olan kültürel ve sportif aktivitelere ev sahipliği yapan Minsk şehrine geliyor.
Minsk; son yıllarda değişen aurası ve derinliğiyle kendine has cazibesiyle sizi etkisi altına alıyor.
Minsk; belki de dünyanın en yaşanılabilir şehirlerinin başında geliyor. Şehrin düzeni, temizliği, güvenli oluşu ve aristokratik havası bir araya gelince gerçekten çok güzel bir şehir karşımıza çıkıyor.
Minsk; her ne kadar 2.dünya savaşında çok acı günler geçirmiş olsa da şimdi sosyal hayatının zenginliği ile bu günleri çoktan geride bırakmış gibi duruyor. Tabii ki 2.dünya savaşından nasibini almış olan bu güzel şehir son 10 yılda yavaş yavaş kendine gelemey başladı; ancak buna rağmen hala çok yol alması gerekiyor. bazı binalar çok güzel fakat bu güzelliği sergileyemiyor ve yenilenmeyi bekliyor. ne yazık ki Rusçanın dışında yabancı dil bilen çok fazla insan yok.
Minsk; rahatlıkla yürüyerek gezilebilecek bir kent. Sonsuzluğu hissetmeye hazır olun; çünkü kentin bu güne kadar çok iyi korunmuş güzelliği sizi gerçekten büyüleyecek.
Minsk şehrinde gökyüzünü kapatan gökdelenler yok; bu sizi sonsuzluk duygusuyla hipnotize edebilir.
Minsk Turu; içsel bir yolculuk; eşsiz bir deneyim.
Minsk; küçük, güvenli, düzenli, sevimli ve çok muntazam bir şehir.
Minsk Turu misafirleri yemek konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacak.
Minsk; dünya mutfaklarından seçme lezzetler sunan kaliteli restoranların yanında, her alışveriş merkezinin içinde, tüm  fast food restoranlarını da bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hafta sonu Minsk Turları

Hafta sonu Minsk Turları

Hafta sonu Minsk Turları Eğer yoğun bir hafta geçirdiyseniz en azında şöyle bir kafanızı dinlemek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir