Son Eklenenler
Ana Sayfa / Minsk Otelleri / Minsk’te Nerede Kalınır

Minsk’te Nerede Kalınır

Minsk’te Nerede Kalınır

Minsk’te Nerede Kalınır
Minsk’te Nerede Kalınır

Doğu Avrupa gerek kültürel yapısı gerek ise tarihi dokusu ile beraber dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler ile beraber hem ekonomisini canlı tutmakta hem de kültürünü ve yaşayış tarzını yaşatmaya devam etmektedir. Hal böyle olunca özellikle yurt dışı seyahatleri konusunda Doğru Avrupa ülkeleri oldukça rağbet görmektedir. Beyaz Rusya Çek Cumhuriyeti ve Macaristan’ın ardından en çok ziyaretçi çeken ülkedir ve bu konuda da başkent Minsk’in etkisi elbette ki çok büyüktür. Bu nedenle özellikle Google aramalarında Minsk’te nerede kalınır sorusu sıklıkla gündeme gelmektedir. Minsk aslında çok zengin ve kalabalık bir ülke değildir kalınacak her yer aslında ucuz maliyetli sayılabilmektedir fakat yine de uygun bir bütçe ile hareket etmek isteyen ve herhangi bir sürpriz ile karşılaşmak istemeyen seyahat severler bu noktada Minsk seyahatlerinde Minsk’te nerde kalınır sorusunun cevabını sürekli araştırmaktadırlar.

Minsk 2 milyonluk bir nüfusa sahiptir ve gece hayatı şehrin hemen her yerinde canlıdır ve sabaha dek de devam eder. Bu noktada yüz ölçümü de oldukça küçük olan ve nüfus yoğunluğu da az olan Minsk’te şehir merkezinde kalmak ile şehrin biraz daha dışında kalmak arasında çok ciddi bir fark yoktur. Dolayısı ile Minsk’te nerede kalınır merakını bu noktada gidermek amacıyla yapılacak ufak bir internet aramasında fiyatları birbirine çok yakın olan birçok pansiyon ve otel bulabilmek mümkündür. Gözyaşı adası, Aziz Simon ve Helena kilisesi ve Zafer meydanı yakınlarında tutulacak pansiyon ve oteller şehir dışındaki yerlere göre çok az bir miktarda daha pahalı olsa da gezilmek istenen yerlere göre kalınacak yerler seçildiğinden dolayı ulaşım masrafı veya yeme içme masrafı eklendiğinde uzak bir yerden şehir merkezine yapılacak yolculuklarda konaklamadan edilen maddi kar beraberinde yeme içme ve ulaşıma da harcanabileceğinden ötürü bu noktada bütçe ayarlamasında oldukça dikkatli bir tavır içerisinde olmak gerekebilmektedir.

Elbette ki hemen herkesin maddi durumu birbirinden farklı rakamlara tekabül etse de geneli itibariyle bir Avrupa seyahatinde harcanabilecek en ucuz miktara eğlenilecek en iyi yerlerden bir tanesi hiç şüphesiz ki Belarus’dur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Minsk Otelleri

Minsk Otelleri

Minsk Otelleri Avrupa seyahatlerinde Doğu Avrupa her zaman en çok tercih edilen bölgelerden bir tanesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir