Ana Sayfa / Minsk Hakkında / Minsk Belarus

Minsk Belarus

Minsk Belarus

Minsk Belarus
Minsk Belarus

Beyaz Rusya’nın yani Belarus’un başkenti Minsk vize gerektirmeden rahatlıkla seyahat edebileceğiniz özel ve güzel mekanlardan birisidir. Adeta bir Avrupa havasının estiği Minsk’te tarihi doku kadar eğlence hayatıda çok meşhurdur. Özellikle ülkemize yakın olması nedeniyle uçak ile çok kısa bir süre içinde Minsk’e varabilir ve gönlünüzde rahat rahat eğlenebilirsiniz. Minsk Belarus’un başkenti olması nedeniyle çok canlı bir yapıya sahiptir. Gelişmiş Avrupa ülkeleri gibi insana saygı üst seviyede olduğu gibi güvenlik açısından da oldukça rahat bir ülkedir. Minsk’te dolaşırken adeta hiçbir yerde polis olmadığını göreceksiniz. Buda ülkede suç oranının ne kadar az olduğunun kanıtıdır. Bu anlamda bir çok Avrupa ülkesine göre çok daha güvenli olduğu söylenebilir. Minsk neredeyse dünyanın dört bir yanından turist çekmektedir. Özellikle casino ve eğlenceye düşkün turistlerin akın ettiği bu şehir sürekli olarak yükselen bir ivme ile gelişmektedir. Minsk’te ayrıca bir çok farklı fiyatta konaklama yeri bulabilirsiniz.

 

Minsk’e gelmek isteyen özellikle Türk turistler gelmeden önce bizleri aramaktadırlar ve şehirle ilgili bilgi almaktadırlar. Eğer daha önceden hiç gelmediyseniz buralara haliyle aklınızda bazı sorular olacaktır. Bizler gerek telefonda gerek web sitemizde Minsk ile ilgili akla gelen tüm sorulara cevap vermeye çalışmaktayız. Amacımız Mink’e daha çok turist çekerek hem Türk vatandaşların uygun fiyatla eğlenmelerini sağlamak hemde Minsk’in gelişimine yardımcı olmaktır. Minsk Sovyetler Birliğinden ayrıldığından dolayı oldukça disiplinli bir ülkedir. Buda ülke için büyük bir avantajdır. Bu şehirde herkes birbirinin hakkına saygı duyduğu gibi tüm haklarınıda bilmektedir. Eğer Türkiye’den gelecekseniz şayet özellikle yaz aylarını tercih etmenizi tavsiye ederiz. Kış ayları oldukça soğuk gelebilir. Tabii ki kış mevsimine özel bir ilginiz var ise herhalde buradaki gibi bir kışı başka bir ülkede zor bulursunuz. Minsk karasal iklim olarak çok soğuk olsada insanları bir o kadar sıcak kanlıdır. Bunu ancak Minsk’e gidenler bilir. Bu yüzden tüm vatandaşlarımızı buraya bekliyoruz. Burası oldukça rahat edeceğiniz adeta küçük bir avrupadır. Genel dili Rusça olsada eğer biraz da olsa İngilizce biliyorsanız burada rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avantajlı Minsk turu

Minsk Neyi Meşhur?

Minsk Neyi Meşhur? Minsk biralarıyla meşhur bir şehirdir. Belarus veya Türkçe Belarus, 1991’de Sovyetler Birliği’nden ayrılan, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir