Ana Sayfa / Minsk Hakkında / Minsk Ev Kira Ücretleri  

Minsk Ev Kira Ücretleri  

Minsk Ev Kira Ücretleri  

Minsk ev kira ücretleri  konumlara göre farklılık gösterirBelarus Devlet Kütüphanesi, ülkenin başkenti Minsk’te bulunmaktadır ve 2006 yılında açılmıştır. Beyaz Rusya gezilecek yerler listenizdeki ilk durak olabilir. Ülkedeki çeşitli disiplinlerin bilgi ve kültürünün toplanma yeridir. Kütüphane aynı zamanda Rus eserlerine de ev sahipliği yapıyor ve dünyanın en büyük üçüncü kütüphanesi. Klasik kütüphanelerin aksine bu bina insanların ilgisini çekecek şekilde oldukça şık ve modern bir şekilde inşa edilmiştir.

Dış tasarımda ışık kullanılarak yapılan programlar kütüphane ziyaretçileri tarafından yüksek puan aldı. Tahminen 3,5 milyon yazılı esere sahip olan kütüphane, 2006’dan bu yana koleksiyonunu kademeli olarak genişletti. Bu devasa milli kütüphaneyi ziyaret edebilirsiniz. Turistler için asansörle en üst kata çıkıp kütüphane kafede oturup manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Minsk şehrinde kesin bir gözlemevi ve noktası yoktur. Bu nedenle bu kütüphanenin veranda katı, kullanmanız için açık bir rasathane görevi görmektedir. Buradan Minsk şehrinin tadını çıkarabilirsiniz.

Gezilecek Mekanlar Nereler?

Minsk ev kira ücretleri ? Birçok etmene bağlı olarak değişkenlik gösterirBelarus, bugüne kadar fedakarlıklar yaptığı için Nazilerle büyük savaşan bir ülkedir. Başkentte bulunan, şehrin en büyüklerinden biri olan Savaş Müzesi, 142.000’den fazla savaş eşyası ile konuklarını ağırlıyor. Bu müzede Belarus’un acılı tarihini, yakın ve eski çağlara ait belgeleri bulabilirsiniz. Minsk şehrinde tarihi bir binada yer alan müze, misafirlerini bekliyor. Belarus tarihini en net ve kapsamlı şekilde anlatan tek müze olduğu için bu müzeyi de gezinizde görmelisiniz.

Bağımsızlık Meydanı Bölgesi

Minsk ev kira ücretleri son günlerde oldukça fazla gündeme geliyorBelarus’ta en çok fotoğraflanan yerlerden biri de Bağımsızlık Meydanı. Minsk’in merkezinde yer alan, birçok önemli turistik yerle çevrili bir şehir merkezidir. Şehrin en popüler turistik yerlerinden biridir. Eski adı Lenin Meydanı idi. Yakınlarda Belediye Binası ve Simon Kilisesi’ni bulabilirsiniz.

Zafer Meydanı

Belarus uzun bir savaş geçmişine sahip olduğu için askerlere, savaşlara ve zaferlere adanmış birçok yer görebilirsiniz. Zafer Meydanı, Bağımsızlık Caddesi ile Zaharu Caddesi’nin kesiştiği noktada yer almaktadır. Zafer Meydanı ve anıtı, Belarus ile ilgili görsellerde görebileceğiniz ikonik yerlerden biridir. Zafer Anıtı meydanın ortasında yer alır ve 38 metre uzunluğunda taş bir sütundur. Özel günlerde bu meydanda gösteriler yapılıyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Minsk Saat Farkı

Minsk’e Ne Zaman Gidilir?

Minsk’e Ne Zaman Gidilir? Yurtdışı tatili denildiğinde şüphesiz ki birçok kişinin aklına gelen güzel yerlerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir