Ana Sayfa / Minsk Hakkında / Minsk Nüfusu

Minsk Nüfusu

Minsk Nüfusu

Minsk Nüfusu
Minsk Nüfusu

Belarus Cumhuriyeti başket Minsk yerli halkını en önem verdiği dallar Spor ve Eğitim. Özellikle başkent Minsk sakinlerinin Üniversite mezun oranı % 95 seviyelerinde seyretmektedir.

Beyaz Rusya şeklinde de ifade edilen adlandırılan Belarus Minsk sakinleri adet sporla bütünleşmiş ; öyle ki spor yapmadan asla yaşayamayız cümlesini net olarak göstermektedirler. Belarus halkı ; sürekli olarak tamamına yakını müzik dinlemeye bayılıyorlar. Belarus Minsk nüfusu halkı yeniliklere açık olan ; bilmedikleri konular ile karşılaştıklarında , söz konusu olan kendilerine ilgi çekici gelirse, mutlaka detaylı bir araştırma süreci başlatıp , geniş kapsamlı sistemli bir şekilde istedikleri bilgilere ulaşmaktadırlar. Belarus Cumhuriyetinde başta Minsk şehiri olmak üzere ; her şehirde Üniversite eğitimi almak adına ; yada iş imkanı anlamında yaşamakta olan ciddi bir yabancı uyruklu kitle bulunmakta; ve Belarus Minsk Nüfusu yerli halkı , Minsk sakinleri her konuda yardım için hazır kıta beklemekteler; yardım etmeyi , yardımcı olmayı alışkanlık haline getirmiş ; ve bu yaklaşımı yaşam biçimi olarak düşünen, ender görülecek orandan çok yardımseverdirler.

Belarusu ; Ukrayna, Rusya, ve diğer Rus ülkeleri ile asla , kesinlikle ; hiç bir şekilde kıyaslama yapamazsınız, Belarusu Minski ziyaret eden neredeyse hemen herkes en farklı Rus ülkesi yorumunu yapmaktalar.

Belarus Cumhuriyeti Minsk hakkında duymuş olduğunuz , tanık olduğunuz olumsuz bir haber basından , internet ortamından , çevrenizden duydunuz mu? şahit oldunuz mu?

Belarus ( Beyaz Rusya) Minsk dünyanın en güvenli ülkesi. yaşayan insanlar:özellikle başkent Minsk halkı spor ve müziğe, cok önem vermekteler. Aynı zamanda, eğitimi de büyük önem veriliyor. Zaten: insanların eğitim seviyesi; yüzde yüze çok yakın. Şehirde yaşayan insanlar: kültürlü ve aklı başında.

Bu şehirde: en çok dikkatinizi çekecek husus: 2 milyon nüfusu olan şehirde yaşayanların, üçte ikisinin bayan olması.

Tüm işyerlerinde çalışanların yoğunluğu bayan ve inanın, daima bakımlılar. Her yerde, her çeşit hizmet alanında, bayanlara rastlamak mümkün. Bir ırkın kadınının, bu kadar mı güzel ve çekici olabileceğini, sürekli sorgulayacaksınız. Ama: bu sorgulama sırasında: bazı duyumların etkisinde kalarak, bu ülkede göreceğiniz her bayanı; asla ve asla yanlış algılamamanız gerek. Bu şekilde değişik yaklaşımlar veya değişik teklifler sonucu ; ters durumlar ile karşılaşabilirsiniz Peki, şehirde Türk varmı? Evet, şehirde yaşayan epey Türk yoğunlukta.

Türkler: inşaat , gıda , turizm , eğitim sektörlerinde faaliyet göstermektedirler. Bunun dışında, öğrenci olarak buraya gelmiş olanlar gençlerimiz var ve özellikle Minsk State Linguistik Üniversitesi ( Minsk Devlet Dil Üniversitesi)

Belarus Cumhuriyetinde Türk öğrenciler 2000 yılından bu güne zaman geçtikçe sürekli artış göstemekte Özellikle başkent Minsk´te çoğunlukla bulunmaktalar, Belarus başkent Minsk yerli halkını , yogunlukta bulunduğu bölgedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avantajlı Minsk turu

Minsk Neyi Meşhur?

Minsk Neyi Meşhur? Minsk biralarıyla meşhur bir şehirdir. Belarus veya Türkçe Belarus, 1991’de Sovyetler Birliği’nden ayrılan, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir