Ana Sayfa / Minsk Otelleri / Minsk Otelleri

Minsk Otelleri

Minsk Otelleri

Minsk Otelleri
Minsk Otelleri

Avrupa seyahatlerinde Doğu Avrupa her zaman en çok tercih edilen bölgelerden bir tanesi olmayı başarmıştır. Çünkü Doğu Avrupa ülkeleri gerek tarihi dokusu gerek ise ucuz ekonomisi ile beraber özellikle Ortadoğu ve Asya’dan gelen ziyaretçiler için neredeyse bulunmaz bir nimet konumundadır. Dolayısıyla Beyaz Rusya’da Doğu Avrupa’da en çok tercih edilen ülkelerden bir tanesi olmayı düşük maliyeti ve eşsiz tarihi ile beraber sürekli hareketli eğlence hayatı ile başarmıştır. Uzun yıllar Rusya himayesinde ve komünizm etkisinde kalan Beyaz Rusya beraberinde komünist bir kültüre aşina olmuş ve bu nedenle de dış ekonomisini çok fazla kale almadığından iç ekonomide sadece halkının refahı ve huzuru için olabilecek tüm imkanların maliyetini en aza indirmeyi başarmıştır. Elbette ki komünizm etkisinden sonra Beyaz Rusya halkı bu geleneği üzerinden çok fazla atmayı başaramadığından dolayı Beyaz Rusya her zaman tabiri caizse ucuz maliyetli bir ülke olarak hafızalarda yer etmeyi başarmıştır.

Beyaz Rusya denildiğinde akla ilk gelen şey elbette ki Minsk’tir. Minsk Beyaz Rusya’nın başkenti olarak 2 milyonluk bir nüfusa sahiptir ve nüfusun çoğunluğunu yerli halk oluşursa da her yıl düzenli olarak ziyaret edilen bu bölge dinamik bir popülasyona sahiptir ve nüfus turistlerle beraber her yıl gittikçe yükselmektedir. Minsk otelleri bu bağlamda her zaman doluluk oranlarının yüksek seviyede olması ile bilinmektedir. Çünkü Minsk otelleri oldukça ucuzdur ve özellikle yurt dışından gelen ziyaretçiler uzun süreli seyahatlerinde Minsk otelleri arasında çok fazla bir tercih yapmadan genellikle gezmek ve görmek istedikleri alanlara en yakın otelleri tercih etmektedirler.

Minsk otelleri ve pansiyonları 2 milyonluk nüfusuna rağmen oldukça fazladır çünkü Minsk yılın her mevsimi ziyaret edilen bir şehirdir ve bu nedenle birçok turist için çok fazla otel ve pansiyon vardır, otel fiyatları mevsimine ve tarihine göre değişkenlik gösterse de ortalama olarak bir Minsk Oteli günlük 80 ile 120 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Elbette ki kalınacak gün sayısı veya otelin yıldız sayısı bu fiyatları değiştirse de genel olarak ortalama bir otel veya pansiyon fiyatları 2018 yılı itibariyle bu şekildedir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Minsk Pahalı Oteller

Minsk Pahalı Oteller

Minsk Pahalı Oteller Beyaz Rusya özellikle son 10 yılda turistlerin en gözde ülkelerinden bir tanesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir