Ana Sayfa / Genel / Minsk PCR İstiyor Mu? 

Minsk PCR İstiyor Mu? 

Minsk PCR İstiyor Mu? 

Minsk PCR istiyor mu?  Evet Minsk PCR testi negatif olma şartı arıyor. Belarus ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nun başkenti Minsk, 2 milyona yakın nüfusu ile temiz, güzel, yeşil ve güvenli bir şehirdir. Suç, şiddet, trafik sıkışıklığı, kaza ve ayrımcılığın sıfıra yakın olduğu barışçıl başkent Belarus, Minsk’teki turistik yerleri ve yurtdışında okuyan öğrenciler için üniversiteleri ile ilgileri üzerine çekmeyi başarmıştır. Geniş parklar, bahçeler, nehirler, göllerle yeşil bir şehirdir.

Beyaz Rusya ya da Belarus 1990’da Rusya’dan bağımsızlığını kazandığından beri Rusya’dan etkilenmiş olmalı ve yıllar boyunca tüm ülkeler için katı vizeler istemiştir. Belarus’un kısa bir süre önce Batı ülkeleri için vizeleri iptal etmesiyle birlikte, turistler bu az seyahat edilen ve az bilinen ülkeye yavaş yavaş gelmeye başlamıştır. Beyaz Rusya’nın başkenti Minsk turistik bir şehir değil ama tabii ki bu Minsk’te gezilecek yer yok anlamına gelmiyor.

Minsk Hakkında

Minsk PCR istiyor mu? Evet istiyor. Arazinin %43’ü tarım, %39’u orman ve %2’si göl ve nehirlerdir. En son verilere göre Belarus, yaklaşık 9.724.400 kişilik bir nüfusa sahip. Ancak Belarus’un resmi dilleri Rusça ve Belarusça’dır. Belarus, para birimi olarak Belarus rublesini kullanıyor. Bu, Rus rublesinden farklı bir para birimidir.

Minsk Gezilecek Yerler?

Minsk PCR istiyor mu? Minsk’e giriş için PCR testi şarttır.Belarus bayrağı esas olarak yeşil ve kırmızıdan oluşur. Solda beyaz zemin üzerine çeşitli kırmızı desenler bulunmaktadır. Beyaz Rusya’nın iklimi, ülke Atlantik hava kütlesinden etkilendiğinden karasaldır. En sıcak ay Temmuz, en soğuk ay Ocaktır. Minsk: Belarus şehirlerinde turistlerin ilk durağı genellikle Minsk oluyor.

Şehrin orijinal binalarının çoğu İkinci Dünya Savaşı sırasında yıkıldı. Ancak şehir bugün oldukça modern ve temiz bir görünüme sahip. Birçok bar, kafe, restoran, mağaza ve alışveriş merkezi bulunmaktadır. taş. Magdalene Ortodoks Kilisesi ve gelecekteki heykele giden yol gibi birçok önemli anıt Minsk şehrinde bulunmaktadır.

Lida Kalesi, 14. yüzyıldan kalma bu bina, onu Haçlılardan korumak için yapılmıştır ve eşsiz görünümüyle büyüleneceksiniz. Özgün mimarisi ve süslü kırmızı tuğlalarıyla keyifli bir görünüm sunan Leda Kalesi, birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. İç avlusunda ayrıca kış aylarında aktif olan bir buz pateni pisti bulunmaktadır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Merhaba dünya!

WordPress’e hoş geldiniz. Bu sizin ilk yazınız. Bu yazıyı düzenleyin ya da silin. Sonra yazmaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir