Ana Sayfa / Minsk Hakkında / Minsk Satılık Ev

Minsk Satılık Ev

Minsk Satılık Ev

Minsk Satılık Ev
Minsk Satılık Ev

Beyaz Rusya’nın başkenti Minsk yurtdışında yaşamak ve yatırım yapmak için en uygun ülkelerden biridir. Bir çok Türk yatırımcı son yıllarda özellikle bu bölgede yatırım yapmaya başlamıştır. Bir çok Avrupa ülkesine göre daha bakir sayılan bu şehir gün geçtikçe daha çok değer kazanmaktadır. Bu sebeple eğer yurtdışında bir ev yatırımı yapmak istiyorsanız burası doğru bir alternatif olur diyebiliriz. Minsk’te satılık ev arıyorsanız şayet bütçenize uygun mutlaka bir seçenek bulacaksınız. Minsk satılık ev ilanlarına internet üzerinden bakabileceğiniz gibi direk giderekte bakabilirsiniz. Türkiye ile arasında vize olmadığı için hem şehri görmüş olursunuz hem de yerinde araştırma yaparak en doğru kararı vermiş olursunuz. Minsk genç bir nüfusa sahip olduğundan dolayı özellikle eğlence sektörü çok gelişmiştir. Geceleri bir çok yerde bar ve disco bulabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında Türkiye için çok iyi bir alternatif olan Minsk yaz aylarında serin havası ile sıcaktan bunalan turistlerin imdatına yetişmektedir.

Belli bir tutar üzerinde ev satın alan kişiler aynı zamanda burada oturum izni de alabilmektedirler.  Bu rakamı direk olarak vermemiz doğru olmayacaktır. Bu rakam yıldan yıla değiştiği için bizzat yerinde öğrenmenizde fayda vardır. Minsk adeta küçük bir Avrupa şehri gibidir. Oldukça düzenli olan bu şehir aynı zamanda oldukça güvenilir şehirlerden bir tanesidir. Bir çok açıdan baktığınızda ve nüfusun sürekli göstermiş olduğu artışta ele alındığında Minsk gelecek yılların parlayan yıldızı olacağına eminiz. Minsk aslında söylenrek değil yaşanarak anlaşılacak bir şehirdir. Tarihi yerleri , restaurantları, otelleri, casinoları ve gece hayatı ile adeta bir turizm cennetidir. Belki de tek eksiği deniz olmayışı sayılabilir. Ama diğer artıları bu eksikliğini fazlasıyla unutturmaktadır. Minsk üzerinde bir yatırım yapmak istiyorsanız şayet öncelikle kendinize iyi bir avukat bulmanızı tavsiye ederiz. Bu ülkede tüm işler avukatlar vasıtası ile yapılmaktadır. Bu yüzden kaliteli bir avukat tutarsanız çok daha rahat prosedürleri aşabilirsiniz. Minsk hakkında merak ettiğiniz tüm diğer konular için bize yazabilirsiniz. En kısa süre içinde tarafınıza dönüş sağlamaya çalışacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avantajlı Minsk turu

Minsk Neyi Meşhur?

Minsk Neyi Meşhur? Minsk biralarıyla meşhur bir şehirdir. Belarus veya Türkçe Belarus, 1991’de Sovyetler Birliği’nden ayrılan, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir